Dlaczego Isola 2000?

Winterevent
2020-08-26

ISOLA to urokliwy region narciarski położony w regionie Prowansja – Alpy – Lazurowe Wybrzeże w Alpach Nadmorskich, z którego roztacza się piękny widok na Morze Śródziemne. Kurort ten słynie z bardzo dużej ilość terenów narciarskich, składających się z 15 szczytów obejmujących prawie 2000 hektarów.


To właśnie dla wspaniale przygotowanych tras narciarskich przyjeżdża do Isoli tak wielu Europejczyków, w tym Polaków. Ośrodek ten dysponuje doskonale przygotowanymi trasami, których łączna długość wynosi aż 120 kilometrów. Narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji zróżnicowane tereny składającą się aż z 45 stoków z zielonymi, niebieskimi, czerwonymi oraz czarnymi trasami. Tereny narciarskie znajdują się na wysokości od 1 800 do 2 610 m.n.p.m.


Region Isola posiada w swojej ofercie możliwość wypożyczenia skuterów śnieżnych, skorzystanie z toru saneczkowego i snowparku. Dumą Isoli jest tzw. handisk, czyli dostępność sprzętu i wyszkolonych instruktorów narciarstwa dla osób niepełnosprawnych.

Jeśli lubisz górski wypoczynek połączony z aktywnością na świeżym powietrzu, której towarzyszą niesamowite widoki Francuskich Alp, a na dodatek jazda na nartach czy snowboardzie to pasja, którą uwielbiasz to mamy dla Ciebie świetne propozycję wyjazdów. 

Polska firma WinterEvent przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę zarówno od strony atrakcji i jak i finansów. Wybór WinterEvent to najlepszy stosunek jakości do ceny. Fantastyczne miejsce, organizacja, eventy i niespodzianki, a do tego gwarancja szalonej przygody na stoku i słonecznej pogody to coś co czeka Cię w Isola 2000

Oferta -> WinterEvent 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729